Máme novou pobočku na Antarktidě!

Několikaměsíční úsilí završeno. Jako první agentura na světě jsme založili pobočku v Antarktidě. Kolega Petr po mnoha týdnech náročné plavby konečně vybral to nejvhodnější místo. A vypadá to, že jsme našli skutečnou díru na trhu. Zájem o naše služby je obrovský.

První dva klienti, lachtan Áda a lachtan Béda nás pověřili přípravou seznamovacího webu pro lachtany. Spuštění webu bude podpořeno silnou outdoorovou kampaní na všech plochách v Antarktidě. Dále řešíme zapojení sociálních sítí pro rypouše sloní. Ve hře je také velký event, který má podpořit mezidruhovou toleranci. Dále plánujeme přispět do kampaně MeToo pro tučňáky. Další projekty jsou na obzoru, ale nechceme to zakřiknout. Silný potenciál vidíme nejen v sociálních sítích, ale i v klasické ATL a BTL komunikaci. Bude to těžká, mrazivá práce, ale spoléháme na náš silný kreativní žár.

Dobrou zprávou pro naše klienty na evropském kontinentu pak je, že náš polární tým je zcela nezávislý čili naše projekty v Evropě nejsou touto expanzí nikterak ohroženy a i nadále pilně pracujeme na jejich rozvoji.